دوخت لباس مجلسی با پارچه لباس کردی و پارچه مخمل که از برزنت مقاوم تر است

چه در حال ساختن لباس های جدید با پارچه لباس کردی سنندج باشید و چه سعی می کنید راه درستی برای تمیز کردن لباس های کثیف خود پیدا کنید، درک پارچه می تواند مهم باشد.

این امر مخصوصاً زمانی صادق است که شما یک تکه پارچه زیبا داشته باشید و بخواهید به درستی از آن مراقبت کنید، بنابراین ماندگاری بیشتری دارد.

انواع مختلف پارچه مخمل خواص متفاوتی دارند که می تواند به شدت بر نحوه رفتار شما با لباس شما تأثیر بگذارد.

به عنوان مثال، محتوای الیاف در یک پارچه بر نحوه تمیز کردن لباس کاملاً متفاوت از محتوای الیاف پارچه دیگر تأثیر می گذارد.

برای کمک به برخی از این سردرگمی و ایجاد درک بهتر از پارچه، بیایید نگاهی به 12 نوع مختلف پارچه بیندازیم. لطفاً به خاطر داشته باشید که در واقع صدها نوع مختلف پارچه وجود دارد. این وبلاگ به سادگی به 12 نوع محبوب نگاه می کند.

اول، “پارچه ملحفه ای” ماده ای است که از درهم تنیدگی الیاف به یکدیگر ساخته می شود. به طور کلی، یک پارچه به نام کاربر فیبر برای تولید آن نامگذاری می شود.

برخی از پارچه ها حتی از ترکیبی از الیاف مختلف استفاده می کنند. سپس پارچه بسته به الیاف مورد استفاده، الگوی و بافت آن و فرآیند تولید اجرا شده نامگذاری می شود.

برخی از پارچه ها همچنین در نظر می گیرند که الیاف از کجا سرچشمه گرفته اند.

بر این اساس، در واقع دو دسته از دسته بندی ها وجود دارد که ابتدا انواع قیمت پارچه برزنت دیجی کالا را از هم جدا می کنند: الیاف مورد استفاده (طبیعی در مقابل مصنوعی) و فرآیندهای تولید (بافته شده در مقابل بافتنی).

 • منابع:
  1. THE 12 DIFFERENT TYPES OF FABRIC
 • تبلیغات: 
  1. رقابت فزاینده ای برای استفاده از ماهی در غذای انسان
  2. پلاستیک زندگی روزمره را متحول کرده است
  3. بسیاری از کاربرد های پلاستیک که پیش بینی شده است
  4. کارتن بهترین وسیله برای نظم دهی و بسته بندی محصولات