ام دی اف نقره ای متالیک موجب فراری شدن موش ها از خانهایتان می شود

ام دی اف نقره ای متالیک مخفف عبارت تخته فیبر با چگالی متوسط است. تخته ام دی اف نقره ای متالیک از پانل های نازک ساخته شده از ترکیب رزین، موم و الیاف چوب تشکیل شده است. این یک مصالح ساختمانی فوق العاده همه کاره و قابل اعتماد است.

ام دی اف نقره ای متالیک، در مقایسه با سایر مواد ورق مانند تخته سه لا و نئوپان، بادوام تر، انعطاف پذیرتر و به طور قابل توجهی متراکم تر است. از این رو ورق های ام دی اف نقره ای متالیک را می توان تقریباً در هر برنامه ای که چوب جامد مورد نیاز است استفاده کرد.

پانل های ام دی اف نقره ای متالیک متراکم هستند و کاربردهای زیادی در صنایع مختلف دارند. این یک ماده همه کاره برای کار است و کاربردهای عملی زیادی برای آن در کاربردهای خانگی و تجاری وجود دارد.

ام دی اف

در اینجا فقط برخی از کاربردهای ام دی اف نقره ای متالیک آورده شده است: کابینت ها یافتن کابینت های ام دی اف نقره ای متالیک که با پرایمر چوب جامد یا روکش لمینت به پایان رسیده اند معمول است.

دکوراسیون پانل های تزئینی ام دی اف نقره ای متالیک دارای ارزش زیبایی شناختی هستند، اما دارای خواص فیزیکی مشابه چوب جامد هستند، به همین دلیل برای بسیاری از پروژه های دکوراسیون داخلی مناسب است.

کفپوش محصولات داخلی داخلی اغلب از تخته ام دی اف نقره ای متالیک ساخته می شوند و این شامل پانل های کف نیز می شود. حتی می توانید تخته دامن ام دی اف نقره ای متالیک تهیه کنید. این محصول مهندسی شده در منازل و ادارات و حتی کفپوش ها به خوبی کار می کند، زیرا ویژگی های صوتی آن به حداقل رساندن اختلالات صدا و نویز کمک می کند.

مبلمان از پانل های دیواری ام دی اف نقره ای متالیک با اندازه گیری ویژه استفاده می شود که روکش لمینت داده شده است.

درها و قاب در حالی که تخته سه لا یک ماده معمولی است، تخته فیبر با چگالی متوسط سهم مناسبی از استفاده در درها، قالب‌ها و قاب‌ها دارد.